14 Березня, 2017 - Admin

До дня добровольця

Тиша. Чисте  мирне  небо, спокій – цього  прагнули , прагнуть  і   будуть  прагнути  усі  люди,  які  мають  здоровий  глузд.  Війна  в  усі  часи  для  більшості  людей  несла  за  собою  смерть,  горе,  море  сліз  і нічим  і  ніким  не  замінену  втрату. Лиходійка  війна  на  довгі  роки  сіяла  в родинах  невимовну  тугу  за  загиблими. Не  завжди  люди  розуміли, навіщо  і  кому  потрібна  війна,  не розуміли,  чому  вчорашній  сусід  чи, навіть, далекий  родич  сьогодні  направляє  на тебе  зброю  чи  спостерігає  за  тобою в  об’єктив  бінокля.

Про  все  це  говорили  учні  8-го  класу  під  час  години  спілкування, деякі  учні  розповідали  про  своїх  рідних – учасниках бойових дій  в  зоні  АТО.  Присутні  були  вражені  вчинком  добровольців – адже  не  кожен  покине  мирне  життя  і  піде  відстоювати  честь  і мир  для сотень  не  знайомих  людей. Восьмикласники  продовжили  своє  засідання  біля  виставки  фотографій   учасників  АТО  –  наших  земляків.