26 Січня, 2017 - Admin

Тридцять мучнів-українців,

Славних молодих…

Павло Тичина

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії. 300 юнаків – цвіт тодішньої української патріотичної молоді – поклали буйні голови, захищаючи від інтервенції Українську Народну Республіку.

З метою розширення знання учнів про трагічні події січня 1918 року під Крутами, виховання почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу, борців за  незалежність України, напередодні, 26 січня, для учнів 7-го класу вихователем  Семенюрою Л.П. була проведена виховна година, присвячена цій події. Хлопці та дівчата поринули у ті далекі трагічні роки, декламуючи вірші поетів про загиблих юнаків. Було переглянуто і обговорено фото і відеоматеріали, присвячені подіям під Крутами.