3 Жовтня, 2017 - Admin

День Музики

3 жовтня в дошкільних групах музичним керівником Жуковою І.К.  було проведене тематичне заняття “День Музики”.

Діти познайомилися з королевою Музики – Мелодією та її  подружками принцесами Висотою, Тривалістю, Гучністю та принцем Тембром.       Принцеси перевіряли чи знають діти, які звуки бувають за висотою, гучністю, тривалістю. Вихованці виконували різноманітні музичні завдання та ритмічні вправи, грали в ігри. Принц Тембр переконався, що діти  знають назви музичних інструментів та вміють розрізняти їх звучання.

Також зустрілися  зі Скрипковим ключем та його друзями Нотками, дізналися де вони живуть. Разом  співали, грали на дитячих музичних інструментах, відгадували загадки, слухали музику.