25 Березня, 2015 - Admin

День здоров’я

Сьогодні на подвір’ї школи гамірно. В школі проводиться День здоров’я «В здоровому тілі – здоровий дух» для учнів 1-4 класів.

Команди хлопців і дівчат 3-4 класів поміряли свої сили у грі в футбол на спортивному майданчику. Не відставали від них і першокласники. Для них теж було організовано гру в футбол.

Для всіх інших дітей, які прийшли до школи, проведені масові рухливі, спортивні ігри на свіжому повітрі.

Діти залюбки гралися, змагалися, мірялися силою, вправністю та спортивним талантом.

Неохоче залишали діти школу в цей день. Але це не біда, бо вони знають, що завтра їх чекають інші розваги на канікулах, бо школа для них не тільки заклад, де навчаються, але живуть, розважаються. Ця школа для них є справді школою радості.DSC08686 DSC08694 DSC08700 DSC08703 DSC08710 DSC08715