18 Жовтня, 2017 - Admin

Гра-квест «Подорож стежинками здоров’я»

На сьогоднішній день квести дуже популярні.  Тому, в рамках проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності «Збережемо життя і здоров’я кожного» в 2 класі 18.10.2017 року було проведено квест – гру «Подорож стежинками здоров’я». Гра проводилась на шкільному спортивному майданчику. Усі діти розділилися на 2 команди, обрали собі капітана та придумали свої девізи. Наприклад, команда «Промінець» виступили з лозунгом «За молодість і майбуття, за здоровий спосіб життя!», а команда «Веселка» – «Здоров’я – найцінніший скарб людини, то бережи його завжди, то бережи його щоднини!». В ході квесту кожна команда відвідала 5 станцій, де їх чекали казкові герої зі своїми завданнями: «Спортивну», «Природничу», «Здорового харчування», «Гігієнічних знань», та станцію «Безпеки». На кожній з них дітлахи виконували певні завдання: відгадували знаки, які попереджають про небезпеку, розв’язували кросворди на тему «Гігієна», вживалися в професію лікаря та поліцейського, відповідали на запитання вікторини «Здорове харчування», брали участь в естафеті «Хто перший», грали в ігри «Антиреклама», «Візит до супермаркету», «Мішечок корисних речей», «Аптека природи» та інші. Учні самі виступали експертами: вибирали правильний маршрут, аналізували ситуацію і з зацікавленістю та напрочуд активною завзятістю виконували завдання на відповідних станціях. Адже найкращий спосіб будь – що запам’ятати — самому знайти правильне рішення! За проходження завдань ведучі заохочували команду жетонами – таблетками.

За рішучість, правильне виконання завдань, пов’язаних з безпекою життєдіяльності, усі діти – учасники квесту отримали   подарунки: грамоти за І і ІІ місця, медалі, та смачні і корисні фрукти.