25 Травня, 2015 - Admin

Вітаємо переможців!

Уже кілька років поспіль учні КЗ «Нововодолазький СНВК» беруть активну участь у грі «Соняшник». Ця гра дуже цікава й корисна для дітей. Беручи участь в такій грі, учні вчаться працювати самостійно, логічно мислити, показують свої здібності. Завдання носять пізнавальний та творчий характер.

Метою проведення гри є вивчення, збереження й передача найкращих надбань національної культури.

69 учнів із 2-го по 11-й клас спробували свої сили, перевірили знання. І ось результати:

2клас – Диплом переможця отримали 9 учнів;

3 клас – Диплом переможця отримали 10 учнів та один Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня;

4 клас – 4 учні отримали Дипломи переможця, 4 Дипломи ІІ ступеня Всеукраїнського рівня, 2 Дипломи ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня, 3Дипломи І ступеня Регіонального рівня, 2 Дипломи ІІ ступеня Регіонального рівня та Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня;

Учні з 5 по 11 клас отримали такі результати:

Дипломи І ступеня Всеукраїнського рівня — 4 учні;

Дипломи ІІ ступеня Всеукраїнського рівня — 6 учнів;

Дипломи ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня — 2 учні;

Дипломи І ступеня Регіонального рівня — 1 учень;

Дипломи ІІ ступеня Регіонального рівня — 2 учні;

Дипломи ІІІ ступеня Регіонального рівня — 2 учні.

DSCN8428 DSCN8427 DSCN8424 DSCN8422