13 Жовтня, 2017 - Admin

Військово-спортивні змагання «Сокіл» («Джура»)

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості,формування   високих морально-психологічних якостей: доброчинності, мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності на основі відновлених народних традицій, в нашому закладі проведено військово-спортивні змагання «Сокіл» («Джура»).

Це дійство розпочалося урочистою частиною, під час якої вишикувані рої почули слова привітання та настанови директора закладу Єрмакова С.Ю. Старшокласники демонстрували свої вміння в стройовій підготовці, подоланні смуги перешкод, силове змагання з перетягування линви та відповідали на питання історичної вікторини у конкурсі «Відун». Після проходження всіх етапів гри, кожен рій мав принести «Козацьку грамоту», визначивши її місцезнаходження за топографічними картами.

Основна інтрига зберігалася аж до завершення змагань. Дуже складно було визначити переможців, адже всі рої готувалися до змагань відповідально. Та все ж таки перемогу здобула команда 10-го класу «Незламні».

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *