11 Березня, 2016 - Admin

«Від Тарасика до Тараса»

До 202-ої річниці з дня народження  видатного поета, художника Тараса Григоровича Шевченка 11 березня 2016 року  у 3-му класі відбулася виховна година «Від Тарасика до Тараса». Діти ознайомилися з життєописом великого сина українського народу Т. Г. Шевченка, переглянули уривок з документального фільму «Розповіді про Шевченка» та ознайомилися з виставкою книг. Також діти підготували улюблені вірші поета та провели конкурс на кращого читця віршів поета. Найкращими знавцями віршів поета виявилися Кузікова Ангеліна, Буклей Валерія та Шевченко Ярослав. До улюбленого вірша «Садок вишневий коло хати..» діти виготовили макети українських будиночків. Українські хатки виявилися яскравими та неповторними.

Завершилася виховна година екскурсією до шкільної тематичної виставки малюнків до творів Т.Г.Шевченка, де діти вгадували за малюнками назву твору або рядки з віршів.

IMG_9763 IMG_9782 IMG_9783 IMG_9778 IMG_9777