10 Квітня, 2015 - Admin

Всесвітній день авіації та космонавтики

12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з’явилось на честь першого польоту людини у космос і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань.

10 квітня учні 5-го класу  під час інформаційно-піхнавальної години розповіли своїм молодшим друзям із початкової школи про перші кроки до освоєння космосу, про перші ракети та супутники, перших космонавтів-тварин і, звичайно, про перший політ людини в космос. З допомогою дорослих п’ятикласники показали малюкам фото, інтерв’ю з Ю.О.Гагаріним перед стартом, запис кінохроніки старту космічного корабля “Восток” з першим космонавтом на борту, діти на власні вуха почули відоме на весь світ “Поїхали!”.

Не оминули своєю увагою і сьогодення та розповіли про сучасні досягнення України в ракетно-космічній галузі.

JgaXg7Z1HpY
QL1fM_cs4vo WH92yNMyT24