29 Березня, 2018 - Admin

Виховна година «Скажи мені, хто твій друг»

Григорій Сковорода навчав бути обачним у виборі друзів. Він писав: «Через те, що дружба така божественна, така приємна річ, то здається, ніби вона – сонце життя. То треба найбільше дбати, щоб не вважати нам вовка – вівцею, скорпіона – раком, змію – ящіркою. Нема нічого небезпечнішого, ніж підступний ворог, але нема нічого отрутнішого від удаваного друга… Жоден диявол ніколи не приносить лиха більше, ніж такі удавані друзі».

Завдання кожного навчального закладу є не лише навчити учня, а й виховати високоморальну особистість. Саме таке завдання ставлять перед собою вчителі та вихователі нашої школи щодень й під час кожного уроку. Тому 29 березня 2018 року в 2 класі була проведена виховна година «Скажи мені, хто твій друг». Проведення  цього виховного заходу  дозволило учням дізнатися ще більше про поняття добра, милосердя, людяності та вихованості. Учні 2 класу підготували цікавий матеріал про людські чесноти та поділилися з усіма присутніми. Це були вірші, малюнки, прислів’я, загадки та моделювання ситуацій. Діти з задоволенням слухали і брали активну участь у дійстві: відповідали на питання, давали свої поради.