27 Травня, 2016 - Admin

Вибирай дорогу!
І звичайно не забудь
Шкільного порогу!

27 травня 2016 року відбулися урочистості з нагоди випуску учнів 9-го класу. Директор школи Єрмаков С.Ю.та заступники з виховної та навчально-виховної роботи Калашник Л.Б. та Черниш И.В. разом з класним керівникам та вихователем  9- класу вручили 16 учням свідоцтва про базову загальну середню освіту.
Це святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки це їх перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня на протязі усіх 9 шкільних років. З особливим хвилюванням приймали випускники вітання від директора школи, класного керівника, батьків.

У відповідь вони вклонилися усім учителям і батькам доземно хлібом-сіллю, покладеним на український рушник, за вогонь великої вчительської і батьківської любові до них, за пророщені у їх душах зерна добра, любові, мудрості. Музичні композиції, танці, пісні, засвідчили про всебічний розвиток наших випускників, багатогранність їх талантів.

Після радісного літнього відпочинку школа чекатиме на своїх десятикласників.

Васільєва О.О., вихователь 9-го класу

DSC_0751 DSC_0768 DSC_0773 DSC_0785 DSC_0789 DSC_0822