28 Квітня, 2016 - Admin

«Великодні дзвони»

Одним із головних у народних традиціях є весняне свято Великдень. Це добре і світле свято несе з собою Віру, Надію і Любов. З давніх – давен по довгій і затяжній зимі всі чекали весни, а з нею і Великодніх свят. Природа в цей час починає оживати – воскресати від зимового сну.

Теплими та сонячними стали ці дні і у нашому закладі. Вихованці  2 класу підготували народознавче  свято «Великодні дзвони». Діти співали пісні, декламували вірші про Пасху, а також розповідали про народні звичаї та традиції свята і гралися у народні ігри.

Особливою окрасою   стало великоднє деревце з оригінальними яєчками, виготовленими учнями закладу. Діти  писали писанки, робили дряпанки, крапанки, оздоблювали яєчка мозаїкою та аплікаціями, купажем та квілінгом, викладали орнамент бісером, просто очі від розмаїття розбігаються.

Мета всієї проведеної роботи це: дати поняття дітям про святкування Великодня, розкрити зміст цього свята, примножувати традиції свого народу, виховувати у дітей з дитинства почуття любові до рідного краю та відроджувати звичаї і обряди нашого народу. Саме з раннього віку дитину слід виховувати на культурній спадщині та надбаннях свого народу, щоб виростити свідомого громадянина та справжнього патріота своєї Батьківщини.

DSC_0181 DSC_0182 DSC_0184 DSC_0194 DSC_0211 DSC_0219 DSC_0224 DSC_0229 DSC_0234