14 Квітня, 2017 - Admin

“Великодній кошик”

Великдень – найбільше християнське свято. Цей день має ще одну назву – Пасха. Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов.

Напередодні світлого Дня Христового Воскресіння 14 квітня пройшла виховна година “Великодній кошик” для учнів 2-го класу.  До класу завітали дівчатка 6-го класу Коротецька Поліна та Терещук Єлизавета, які ознайомили дітей з українськими традиціями підготовки до Великодніх свят. Під час виховної години другокласники дізналися  про історію виникнення писанки – української народної святині і оберегу та про техніку її виготовлення. Поліна підготувала для дітей пізнавальний мультфільм «Загублена писанка», який розповів про незвичайну подорож писанки. Цікавою виявилася фізкультхвилинка, яка розважила дітей разом з веселими писанками. Та на цьому цікавинки від шестикласниць не закінчилися, бо дівчатка запропонували дітям пограти в українську народну гру «Чиє яйце довше крутиться».

Наприкінці виховної години другокласники створювали свої особисті Великодні кошики. Поєднання кількох кольорів в узорах орнаменту символізує родинний добробут, мир, любов, злагоду, щасливе й благополучне життя. То ж нехай виготовлені Великодні кошики, за українською традицією, принесуть у кожну сім’ю другокласників мир, любов, злагоду, радість та щастя.