14 Вересня, 2018 - Admin

#булитинекруто

На виконання листа ДНіО ХОДА від 07.09.2018 № 01-30/4162 “Про проведення тематичних заходів” з 10 по 14 вересня 2018 року у нашому закладі інформативно та змістовно пройшов Тиждень протидії булінгу. Учні 1-11-х класів взяли участь у різноманітних заходах, на меті яких було формування негативного ставлення до проявів булінгу серед дітей,  підвищення рівня згуртованості класів, розвиток правової культури учнів.
За рекомендаціями Головного територіального  управління юстиції у Харківській області  у рамках Тижня протидії булінгу був проведений урок “Я маю право” для учнів 5-го і 6-го класів, під час якого діти переглядали тематичні відеоролики, грали у правові ігри, а також  із задоволенням  взяли участь у флешмобі #булитинекруто.