21 Вересня, 2017 - Admin

Бойовими стежками Нововодолажчини

У рамках проведення Вахти памяті «Є пам’ять, якій не буде кінця» для учнів 3-го класу 21 вересня була проведена екскурсія «Бойовими стежками Нововодолажчини». Третьокласники разом з класним керівником Атанасовою Т.Г. та вихователем Кассич Л.А. відвідали Знам’янський районний краєзнавчий музей.
Діти уважно розглядали документи, експонати тих часів, фотографії фронтовиків, з цікавістю слухали розповідь завідувача музею Сергія Миколайовича . Він розповів дітям про історію виникнення села Знам’янка, про життя людей у важкі часи Другої світової війни. Усі ці розповіді, фотографії, архіви змусили задуматися учнів, відчути зв’язок з тими поколіннями людей, що жили на нашій рідній землі.
Відчуваючи себе частинкою єдиної країни, учні залишали музей, сповнені почуттям гордості за власний народ, за свою Україну та дідів, прадідів, які віддали своє життя за мир на нашій землі.