22 Листопада, 2017 - Admin

Бесіда «Правда про ті роки»

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. З часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, 22 листопада 2017 року в 2 класі була проведена бесіда «Правда про ті роки». Під час бесіди діти ознайомились з трагічним минулим українського народу, деякі діти розповіли свої історії про Голодомор, які їм розповідали бабусі та дідусі. Також учні дізналися, що символом пам’яті про Голодомор є квітка – незабудька, яку вони виготовили власноруч і роздали своїм друзям, та близьким. В кінці заходу діти вшанували пам’ять про загиблих від Голодомору хвилиною мовчання.

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *