22 Листопада, 2016 - Admin

«Азбука дорожнього руху»

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, світлофорів, пішохідних переходів. Відстані між районами, установами, магазинами такі значні, що подолати їх можна тільки за допомогою транспорту.

Отже, транспорт – наш вірний друг! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. Адже транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху.

В рамках тижня безпеки дорожнього руху в 3-му та 4-му класах була проведена година спілкування «Азбука дорожнього руху». Учні приймали активну участь. Вони відгадували загадки, ребуси, складали пазли на цю тему, розповідали власні історії. Разом повторили основні правила пішоходів, велосипедистів, пасажирів, розвинули навички поведінки на дорозі. Також зіграли в рольову гру, де діти були пішоходами, водіями. Було дуже цікаво та повчально.

jtzt7vf5v0i lo0vwny7f3k tpoxvselxfk hfyjgsgab7k img_20161124_143217 img_20161124_143139