29 Вересня, 2021 - Admin

80 років пам’яті: забуттю не підлягають

29 вересня 2021 року в Україні та світі відзначають 80-ті роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Та про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту.

Для того, щоб здобувачі освіти усвідомлювали важливість толерантного ставлення до інших народів, сутність проблеми євреїв та їх знищення нацистським режимом під час Другої світової війни та недопущення в майбутньому подібної трагедії, вчитель історії Семенюра Л.П., класні керівники та вихователі провели низку тематичних заходів до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру: тематичні бесіди “Трагедія Бабиного Яру”, урок пам’яті “Не вмре пам’ять про Бабин Яр”, учні переглянули документальний фільм: “Погляд у минуле:Бабин Яр”. Зокрема, здобувачі освіти на уроках історії,   долучилися до Всеукраїнського уроку пам’яті 80-х роковин трагедії Голокосту. Також учні ознайомилися з платформою “Червона точка пам’яті”