13 Листопада, 2020 - Admin

Увага, дорога!

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму і охорони життя та здоров’я дітей 13 листопада у 2 класі пройшов щорічний Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху в рамках національного проєкту «Безпечна країна».

Другокласники переглянули онлайн-урок з безпеки дорожнього руху та відеоролик “Зупинись”, який отримав ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт “Молодь за безпеку дорожнього руху” 2018 року. Автор: Бондар Варвара, 12 років.

Після перегляду відеоролику діти, з допомогою цеглинок LEGO DUPLO, пограли у сюжетно-рольову гру «Увага! Дорога!», провели фізкультхвилинку з LEGO – 6 цеглинок «Стій! Увага! Йди!», виконали ігрову вправу «Світлофор» та створили тематичний Лепбук «В країні дорожніх знаків» Таким чином, граючись у різноманітні ігри діти в невимушеній обстановці повторили основні правила дорожнього руху.

Отже, цей  урок стане ще однією сходинкою у підвищенні знань з ПДР та сприятиме зниженню рівня дитячої дорожнього травматизму.