15 Листопада, 2018 - Admin

Тренінг з надання першої медичної допомоги учасникам дорожнього руху

Знання правил  надання першої домедичної допомоги необхідні всім учасникам дорожнього руху. Вони потрібні для того, щоб розпочати на перший погляд прості, але в той же час дуже необхідні і негайні заходи щодо порятунку  людини на місці дорожньо-транспортної пригоди.Від умінь людини, яка надає допомогу, нерідко залежить життя потерпілого.

З метою сприяння усвідомлення учасниками необхідності самовдосконалення вмінь і навичок надання першої домедичної допомоги, під час тижня безпеки дорожнього руху «Будь уважним на дорозі!», який проходив у нашому закладі, для учнів 9-го класу  був проведений тренінг «Надання першої домедичної допомоги учасникам дорожнього руху» вчителем предмету «Захист Вітчизни» Руденко О. Я.

Діти ознайомилися з методикою надання першої допомоги людині, яка потрапила в небезпеку, та подивилися навчальний фільм.