20 Жовтня, 2023 - Admin

Тематичний тиждень «Збережемо життя і здоров’я кожного»

Одним із пріоритетів нашої школи є формування у дітей основ безпечної поведінки в навколишньому світі та свідомого ставлення до власного здоров’я. Тому протягом тижня у нашому навчальному закладі з 16 по 20 жовтня було проведено Тематичний тиждень «Збережемо життя і здоров’я кожного».

Головною метою було:  допомогти сформувати в учнів свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.

Протягом тижня були проведені бесіди з тематики запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж, при виявленні вибухонебезпечних предметів, правил поведінки на залізниці, біля недобудованих та аварійних будівель з піротехнічними засобами, при користуванні побутовим газом та інших надзвичайних подій. А саме:

• Інструктаж з безпеки життєдіяльності під час осінніх канікул;
  • Інтерактивне заняття «Вибухонебезпечні предмети»;
  • Бесіда «Небезпечні знахідки»;
  • Відео презентація «Обережним будь!»;
  • Презентація «11 клас: безпека і здоров’я»;
  • Бесіда «Дії під час пожежі»;
  • Хвилини спілкування «Здоровий спосіб життя та народні традиції»;
  • Дидактична вправа «Безпечні та небезпечні ігри»;
  • Інформаційна рубрика для батьків «Безпека понад усе. Як захистити дитину в інтернеті»;
  • Інтерактивне заняття «Потяг безпеки»;
  • Виховна година «Безпека життєдіяльності у моєму житті»;
  • Квест «Потяг безпеки»;
  • Виховна година «Лісова школа виживання»;
  • Інтерактивне заняття «Потяг безпеки»;
  • Інструктаж з безпеки життєдіяльності під час осінніх канікул;
  • Перегляд навчального фільму «Правила безпеки – правила життя».

Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю та здоров’ю дитини. Ми й не ставили собі це за мету, а намагалися лише розглянути найтиповіші ситуації та основні правила запобігання небезпеки.  План основних заходів до Тематичного тижня «Збережемо життя і здоров’я кожного» виконаний у повному обсязі та результативно. Учні отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок на випадок екстремальної ситуації.