1 Грудня, 2020 - Admin

“Подорож до країни здоров’я”

Напередодні  Всесвітнього Дня  боротьби зі СНІДом з метою формування  уявлення про здоровий спосіб життя у 1-ому та 2-ому класах   відбувся виховний  захід “Подорож до країни здоров’я”, на якому діти мандрували станціями:  “Чистота”, “Здоров’ячко”, “Дисципліна і порядок”, “Вітамінна”, “Спортивна”, “Корисна і шкідлива їжа”. На цьому заході педагоги в ігровій формі розповідали та переконували  дітей дбати про своє здоров’я. Особливу увагу звернули на газовані напої, чипси та сухарики, розглянули їхній склад та з’ясували, до яких хвороб призводить часте їх вживання. Найбільше емоцій в учнів викликав експеримент з папірцем про незворотність впливу на організм шкідливих звичок  та зустріч з «Чарівним деревом життя», яке діти рятували від шкідливих звичок. Наприкінці заходу всіх захопив спортивно-танцювальний флешмоб “Дві хвилини для здоров’я”.