11 Вересня, 2020 - Admin

Онлайн-вибори Президента школи

Щорічно в закладі проходять вибори Президента шкільного самоврядування. Тож традиційно на початку вересня стартувала виборча кампанія. Заяви на участь подали три кандидати: Кравцова Аліна – учениця 11-го класу, Карась Владислав – учень 10-го класу та Олександренко Анастасія – учениця 9-го класу.

Учні 5-11-х класів мали можливість ознайомитися з біографією кандидатів та їх програмою щодо покращення та вдосконалення шкільного життя.

11 вересня, після двотижневого агітаційного марафону, пройшли відкриті демократичні онлайн-вибори.  Для тих, хто технічно не зміг взяти участь в онлайнголосуванні, були організовані скриньки для голосування та бюлетені.

За результатами учнівського волевиявлення Президентом школи став учень 10-го класу Карась Владислав, який набрав 71 голос, випередивши Кравцову Аліну лише на 7 голосів. Вітаємо переможця! Бажаємо натхнення, цікавих задумів та творчих злетів!