22 Вересня, 2023 - Admin

Онлайн-вибори президента школи

Традиційно на початку вересня стартувала виборча кампанія. Заяви на участь подали чотири кандидати: Шевченко Ярослав, учень 11-го класу, Кулик Вероніка, учениця 10-го класу, Сова Дарина, учениця 10 класу, та Водолажченко Катерина, учениця 9-го класу.

Учні 5-11-х класів мали можливість ознайомитися з біографією кандидатів та їх програмою щодо покращення та вдосконалення шкільного життя.

22 вересня, після тритижневого агітаційного марафону, пройшли відкриті демократичні онлайн-вибори.

За результатами учнівського волевиявлення Президентом школи стала учениця 10-го класу Кулик Вероніка. Новобраним президентом школи був обраний новий склад шкільного парламенту.

Президент шкільного парламенту: Кулик Вероніка

Прем’єр-міністр: Шевченко Ярослав

Спікер: Водолажченко Катерина

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ    міністр  –  Водолажченко Катерина
заступник міністра –  Кизь Софія
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ   ТА БЛАГОУСТРОЮміністр –   Синиця Катерина
заступник міністра –   Шиленко Софія
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЇміністр –  Звенигородський Ілля
заступник міністра –   Клочко Артем
МІНІСТЕРСТВО ЗДОРОВЯ  І СПОРТУміністр –Пільгуй Костянтин
1-й заступник міністра –   Мітряшов Марк
2-й заступник міністра – Почепецький Михайло
МІНІСТЕРСТВО ПАРТНЕРСТВАміністр –  Лиманська Злата
заступник міністра – Бородінчік Тетяна

Бажаємо новообраному шкільному парламенту натхнення, цікавих задумів та творчих злетів у цьому непростому навчальному році.