1 Жовтня, 2021 - Admin

Зі святом вас, працівники освіти!

Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Це не тільки професійне свято педагогів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

Учні закладу активно готувалися до цього дня. Тож ранок 1 жовтня вирізнявся святковою атмосферою: тематична музика, селфі на фоні створеної групою креативних педагогів та учнів фотозони, цікаві подарунки, створені своїми руками. А вже о 8.30 в актовій залі зібралися усі працівники освіти, для яких учні 11-го класу підготували вітальний концерт. Ніхто не залишився без подарунків: кожен працівник отримав свій іменний солодкий подарунок із словами вдячності, виготовлений членами шкільного парламенту. До вітань одинадцятикласників долучився директор закладу Єрмаков С.Ю. із побажаннями творчого горіння, невичерпних сил та  міцного здоров’я.

Ми з радістю усіх вітаєм
У цей святковий і осінній день
Тепла і сонечка бажаєм.
Щоб радісно було Вам кожен день!