10 Грудня, 2020 - Admin

День футболу

Футбол — улюблена гра мільйонів людей на Землі, тож не дивно, що Організація Об’єднаних націй запропонувала людству кожного року 10 грудня відзначати свято усіх футболістів та щирих фанів цієї гри — Всесвітній день футболу. Свято запровадили аби віддати шану усім справжнім фанатам цієї гри. Проте зараз у більшості країн футбол – гра номер один і його популярність неухильно зростає.

Учні 2 класу теж являються фанатами футбольної гри, деякі навіть відвідують футбольну секцію. Тому було вирішено відзначити це свято всім класом. А допомогти у проведенні Дня футболу визвалися учні 6-го класу Оседця Іван, Пільгуй Костянтин, Глуздій Денис та Майстер Євген (так як Глуздій Денис та Пільгуй Костянтин уже декілька років тренуються у місцевій футбольній команді «Квадр»). Шестикласники підготували для другокласників пізнавальну хвилину на якій розповіли цікаві факти про футбол, пограли у гру «Спіймай та відгадай!», створили власні неповторні футбольні м’ячі, відчули себе справжніми  чирлідерами та провели тренування з футболу.

Під час футбольного дійства діти показали старанність, наполегливість, швидкість сприйняття нового в елементах техніки і навіть тактики гри, дисциплінованість, сповна відобразили свою майстерність хоча ще зовсім юних, але вже зірочок футболу.

Всі учасники були раді стати частиною даного свята.