20 Листопада, 2020 - Admin

Всесвітній день дитини

Захист дитинства у цілому світі
Це – місія честі, любові, добра.
Заради майбутнього треба нам жити.
Прекрасне і вічне нехай не вмира.

Щороку 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини – прекрасне свято радості та надії. Майже афоризмом стали слова «Без свят не буває дитинства!». Свята духовно збагачують дитину, розширюють її знання про навколишній світ, допомагають відновлювати старі й добрі традиції, об’єднують і спонукають до творчості.

Ось і у другому класі 20 листопада цілий день було свято «дитинства». На уроці образотворчого мистецтва дітям було проведено пізнавальну годину «Знай свої права, дитино!» з переглядом відеороликів та подальшим зображенням щасливої дитини.  На перервах діти досхочу будували з Lego play box, Lego Duplo та Lego system неймовірні літаючі об’єкти, будинки майбутнього та роботів. Грали у логічні та настільні ігри.

Діти з великим задоволенням грали. Атмосфера була радісною. Другокласники зарядились позитивною енергією та отримали купу позитивних емоцій.