4 Вересня, 2015 - Admin

«Вивчи правила і знай та завжди їх пам’ятай»

Щодня, прямуючи до школи і зі школи, на дітей чекає небезпека на вулиці. З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення для дітей набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

04.09.2015 року під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху відбулася зустріч учнів 2-го, 4-го класів із інспектором ДАІ старшим лейтенантом Нефьодовим Артемом Семеновичем. Інспектор розповів дітям про правила дорожнього руху та поводження пішоходів на дорозі. Учні з цікавістю слухали правоохоронця, задавали питання і отримували вичерпні відповіді. Діти активно продемонстрували власні знання пішоходів приймаючи участь у вікторині «Вивчи правила і знай та завжди їх пам’ятай».

Зустріч допомогла учасникам заходу краще засвоїти ази дорожньої грамоти.

DSCN2405 DSCN2410