16 Вересня, 2015 - Admin

Тиждень безпеки життєдіяльності у дитячому садочку

Непомітно промайнуло тепле літечко і прийшла осіння пора, пора врожаю, різнобарвного листя і пора навчання.

Веселою зграйкою малюки поспішають до садочка, а щоб їхнє перебування в нашому закладі було змістовним, цікавим та безпечним, навчання для дітей розпочалося тижнем безпеки дитини. З цією метою було проведено цикл заходів, спрямованих на вдосконалення набутих та на отримання нових знань стосовно безпечної поведінки дитини. Так, для дітей було організовано лялькові вистави: “Кицькин дім”, “Півник та двоє мишенят”(на новий лад), “Рукавичка”(на новий лад), які дали дошкільнятам необхідні знання безпечної поведінки з вогнем.

Дидактичні та рухливі ігри, що проводилися протягом тижня, також відповідали тематиці.Це дидактична гра “Світлофор”, “Безпечно-небезпечно”, “Небезпечні предмети”, “Злі грибочки”, “Машини спецпризначення”; рухливі ігри: “Горобці та автомобіль”, “Рятівники”, “Червоний, жовтий, зелений”, “Автомобілі та пішоходи”.

Заключним етапом  тижня була розвага  “Наш друг Світлофор”. Метою розваги було закріплення з дітьми правил дорожнього руху.  Разом з Незнайкою, Світлофором і Зеброю  повторювали дорожні знаки, призначення сигналів світлофора, обговорювали вірші, були учасниками різних ситуацій на дорозі, грали в ігри.

DSCN9642 DSCN9629

DSCN9649 DSCN9635