4 Вересня, 2015 - Admin

«Маленькі інспектори дорожнього руху»

У рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху «Будь уважним на дорозі!» 04.09.2015 року у 3 класі пройшла бесіда-гра «Ми маленькі інспектори дорожнього руху». Виховна година розпочалася з бесіди про правила дорожнього руху. Бесіда спиралася на вже наявні знання дітей і їх особистий досвід.
Однією з найбільш часто застосовуваних сучасних освітніх технологій є колективна творча справа. Спільна діяльність зближує, супроводжує досвіду міжособистісного спілкування і навичок комунікації. Тому під час заняття учні, розділившись на три групи, давали відповіді на різні ситуації про правила дорожнього руху, малювали по пам’яті дорожні знаки, слухали літературні твори за правилами дорожнього руху, відгадували назви дорожніх знаків та складали «пазли» (розрізані на частини намальовані дорожні знаки, потім називали назву знака, до якої групи знаків цей знак відноситься і його значення). На завершення учні отримали медальки «Маленькі інспектори дорожнього руху».

IMG_3555 IMG_3577 IMG_3571 IMG_3569 IMG_3570