20 Грудня, 2018 - Admin

LEGO- проект «Новорічна красуня»

Передчуття новорічного свята вже починає просочуватися в наші домівки, ще трішки і повним ходом підуть передноворічні приготування – ялинки, витинанки, гірлянди, цитрусовий аромат по всіх оселях, новорічні, різдвяні пісні…

Передноворічний настрій та очікування Нового року не оминули і учнів 1-4-х класів, які 20 грудня взяли участь у спільному LEGO- проекті «Новорічна красуня», де намагалися доповнити новорічну картину виготовленими власноруч Lego-ялинками. Створюючі новорічні ялинки діти проявляли своє бачення новорічного свята. А допомагали їм у цьому конструктори Lego: «6  цеглинок», Lego DUPLO та Lego System. З конструктором Lego діти втілити в життя свої задумки, будували і фантазували, захоплено працювали і бачили кінцевий результат своєї роботи.

А кінцевим результатом LEGO- проекту стала фантастична виставка новорічних Lego-красунь.

Конструювання з Lego сприяє розвитку мислення, спритності, а також інтелекту, уяви та творчих задатків. Сприяє формуванню таких якостей, як уміння концентруватися, здатність співробітничати з партнером, і найголовніше – почуття впевненості в собі.

То ж тільки разом до навчання через гру з Lego конструктором в новому році!