7 Листопада, 2019 - Admin

“Halloween Party”

У кожної країни є свої традиції. Одне з найпопулярніших свят, яке відзначають  у Сполучених Штатах та Великій Британії –Хеловін (а у слов’ян  була Велесова ніч).

Хеловін – це свято несподіваних жартів, смішних страшилок, веселих конкурсів. У цей вечір можна веселитися, жартувати, танцювати. Єдине, чого не можна робити – це ображатися.

7 листопада для своєї вечірки учні взяли гарний настрій, цікаві костюми та популярну музику. Ведучі  вечірки Карась В. та Терещук Л. підібрали цікавий сценарій, провели веселі конкурси та нагородили переможців солодкими призами.

Найкращими костюмами серед всіх учасників були визнані костюми Карбань С. (символа свята – гарбуз), за точність передання образу, цікавий грим і оригінальність,  Губені Т. та Федоренко В. (демон та лялька).