31 Жовтня, 2018 - Admin

Halloween по-українськи

«На Хеллоуін, на Хеллоуін…» – такі слова часто звучали серед восьмикласників  31 жовтня. Цього дня свято Хеллоуін святкується в заокеанських країнах та країнах Європи. Воно стало  найулюбленішим і найпопулярнішим святом серед молоді та студентів нашої країни. Учні класу теж вивчають історію, звичаї та традиції інших країн, ознайомлюються з їхньою культурою. Святкування Хеллоуіну – прояв поваги та визнання національної культури Великобританії.

Під час свята учні ще раз ознайомилися з історією виникнення Хеллоуіну, послухали декілька легенд про це свято…

А далі – ігри, конкурси та розваги. Сміху, веселощів та гумору  не було меж. Восьмикласники грали в ігри «На мітлі», «Усмішка дракона», «Ми-Шерлок Холмси». Свято не обійшлося без танців та розповідей «страшилок». В клас на свято завітали Павуки, Відьми, Дракули, Чорти …Але страху не було-лише сміх та радість.