Дистанційне навчання

Одинадцятий рік у Комунальному закладі “Нововодолазька санаторна школа” Харківської обласної ради втілюється в життя спільний із Харківським національним університетом радіоелектроніки проект з дистанційного навчання. Цей проект створювався для учнів закладу із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за організаційної та фінансової підтримки компанії «AHMAD TEA – LONDON». Сьогодні курси дистанційного навчання проводяться в старшій школі з двох предметів: українська мова та математика. З 2019/2020 навчального року введено дистанційні курси і для учнів середньої ланки: англійська мова у 5 та 6 класах та інформатика для учнів 6 та 7 класів. Курси дистанційного навчання проводяться безкоштовно для всіх учнів незалежно від їхнього соціального статусу.

Технологія дистанційного навчання передбачає аудиторні заняття (1 година на тиждень за рахунок годин варіативної складової навчального плану на 2021/2022 навчальний рік) та самостійну роботу учнів під керівництвом тьютора (не менше 4 годин на тиждень).

Під час аудиторних занять викладач знайомить учнів з новим матеріалом, аналізує домашню роботу та визначає обсяг роботи для самостійного опрацювання протягом тижня. Спілкування з учнями відбувається з використанням сервісів Google Meet та Skype.

У вільний час учні самостійно або за допомогою тьютора опрацьовують матеріал, виконують домашнє завдання та надсилають його викладачеві на сайт дистанційного навчання. Тьютор здійснює контроль за виконанням та вчасним відправленням виконаного домашнього завдання.

На сайті http://nw.nure.ua/ для кожного слухача курсів дистанційного навчання створена персональна сторінка, де учні можуть знайти навчальний матеріал (лекції, презентації, вправи), домашнє завдання. Також, на сайті вони мають змогу переглянути оцінки, отримані за виконання домашнього завдання, та ознайомитись із зауваженнями та рекомендаціями щодо його виконання.

Учні, що пройшли курс дистанційного навчання, отримують Сертифікати про закінчення курсу дистанційного навчання з кожного предмета окремо.

hss

Виконане завдання надсилають викладачеві на сайт

nzz

Лекцію читає викладач інформатики ХНУРЕ Новіков Ю.С.

ah
Аудиторне заняття проводить викладач англійської мови Вергун Т.І.