9 ТРАВНЯ – День Перемоги

Вже стало традицією у школі-інтернаті відзначати День Перемоги. Напередодні 9 травня оргкомітет школи організовує святковий концерт, присвячений цій даті. Традиційно на свято запрошуються ветерани Великої Вітчизняної війни, розповідь яких про ті страшні роки захоплюють дітвору, виховують почуття патріотизму. На сцені звучать пісні воєнних років у виконанні учнів та педагогів. Крім того Прес-центром організовується конкурс стінгазет «Світлий і радісний День Перемоги!»

9 травня учні старших класів беруть участь у районному мітингу та покладанні гірлянди, виготовленої дітьми до пам’ятника загиблим воїнам.

jdj

Традиційно на свято запрошуються ветерани Великої Вітчизняної війни

bsbrb fdyn

На сцені звучать пісні воєнних років у виконанні учнів та педагогів