11 Травня, 2017 - Admin

Червона книга України

Червоний  колір –  колір  застереження, він  красномовно  говорить: «Стій! Зупинись!  Подумай, перш ніж  щось  зробити!» Так  не  випадково і  був  обраний  червоний  колір  для  забарвлення  обкладинки  книги, що  просила  про  допомогу  для  багатьох  представників  флори  та  фауни. Назва  цього друкованого  видання  – «Червона  книга  України», у цій  книзі  подані  фото  та  детальні   описи  зникаючих чи  вже  зниклих  видів.

З такою  книгою і познайомила  учнів  8-го  класу  завідуюча  шкільною  бібліотекою  Меренкова  Наталія  Вікторівна , школярі  із  цікавістю  розглядали  ілюстрації, коментували  прочитане ,  ділилися  враженнями  із  однокласниками . Серед  занесених  у «Червону  книгу  України»  зникаючих  видів  діти  побачили  і  «своїх»  знайомих  –  підсніжник,  пролісок, лелеку,орла, жабу  і т. д.

Після розповідей  завідуючої бібліотекою  та  вихователя  учні  зробили  колективний  висновок –  в  наших руках зберегти  рослинний  та  тваринний  світ,  а  не  бездумно і  бездушно  його  нищити. Адже  від  нашого  ставлення  до  природи  залежить  і наше  життя  та  здоров’я.