14 Вересня, 2018 - Admin

75-а річниця визволення Нової Водолаги від нацистських загарбників

14 вересня    жителі селища Нова Водолага відзначають головне свято територіальної громади – День селища. Точна дата заснування   містечка не відома, але 14 вересня 1943 року воно народилося вдруге. Саме тоді над ним замайорів Прапор Перемоги ціною в тисячі життів. А тому вшанування цього дня своїх полеглих героїв та сивочолих визволителів вважають за синівський обов’язок всі жителі.

Тому в цей день в рамках проведення Вахти пам’яті в закладі відбувся ряд цікавих заходів, присвячених 75-ій річниці з дня визволення смт. Нова Водолага від нацистських загарбників.

Так учні 1-4-их класів прийняли активну участь у конкурсі малюнка на асфальті «Щасливі діти на мирній землі».

А учні 10-11-их класів прийняли участь у районному мітингу, присвяченому 75-ій річниці визволення селища Нова Водолага.

Кращі учні закладу мали змогу покласти квіти до Кургану Слави і Безсмертя на хуторі Булахи, де проходили запеклі бої взимку 1943 року на підступах до Нової Водолаги.

Протягом дня працювала шкільна радіохвиля «Всесвіт». Ведучі донесли багато цікавої та корисної інформації з історії селища та зачитали найкращі роботи учнів 5-11-х класів, які взяли активну участь у творчому конкурсі «Вдячні правнуки своїм визволителям-героям».

А ще вихованці закладу відвідали  персональну  виставку  художниці, викладача образотворчого мистецтва Світлани Мишак.