6 Грудня, 2016 - Admin

6 грудня – День Збройних Сил України!

День Збройних Сил України — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині. Свято, що увібрало в себе славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів

У цей день в нашому закладі пройшли тематичні заходи військово-патріотичного напряму: уроки мужності, години спілкування, засідання «круглих столів».  За участі учасника бойових дій на сході України Романова Артема Сергійовича пройшла година спілкування для учнів 1-4-х класів на тему:  «Нащадки доблесті і слави».  Учні закладу  привітали  Романова А.С. із Днем Збройних Сил України та подарували власноруч намальовані  святкові листівки.