22 Листопада, 2018 - Admin

4-й день тижня початкової школи

22 листопада продовжився тиждень початкової школи. Цей день відрізнявся від інших своїми цікавими заходами.

Відомий класик Антона Павлович Чехов сказав: «У людини має бути все прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки». А вчителі завжди додають: «і, безперечно, зошит!» Адже зошит – це обличчя учня. Ось і між учнями 1-4-х класів, на великій перерві, відбувся конкурс «Мій зошит посміхається». До уваги брались такі категорії: охайне ведення зошита – виконання завдань, як домашніх, так і класних – додаткові творчі завдання.

Перемогу серед учнів 1-4-х класів здобули такі учні:

1 клас:

1.     Мартиненко Кирилл

2.     Ягодка Даша

2 клас:

1.     Матюшенко Еріка

2.     Синиця  Катерина

3.     Мітряшов Марк

3 клас:

1.     Маленченко Злата

2.     Карбань Єлизавета

3.     Бондаренко Сергій

4 клас:

1.     Нечмоглод Ксенія

2.     Рибка Злата

3.     Пільгуй Костянтин

На другому уроці учні 2-3-х класів переглянули мультфільм про інтернет-безпеку. З кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Інтернет надає дітям неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. На даний момент він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. Тому, через мультфільм, дітям було подано доступну, практичну інформацію з Інтернет-безпеки, що дозволить навіть початківцям ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту.

На третьому уроці учні 1-го класу провели інтелектуальну гру «Всезнайки» для дошкільнят старшої групи.  Протягом гри діти думали, веселились, доводили, дізнавалися про щось нове. Захід пройшов у надзвичайно теплій і веселій атмосфері.

На шостому уроці учні 4-го класу провели виховну годину «Здоров’я – найцінніший дар» для другокласників. До дітей завітали мікроби, лікар Здоров’ячок, корисні овочі та кіт Базиліо з лисицею Алісою. Казкові герої розповідали другокласникам про те, що приносить здоров’ю користь, а що йому шкодить. Діти співали, танцювали з LEGO-цеглинками, відгадували загадки. Виховна година була цікавою та пізнавальною.

Ось таким насиченим на цікаві заходи виявився передостанній день тижня початкової школи.