2016 – Рік англійської мови в Україні

Указом Президента України від 16.11.2015 № 641/2015 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні.

Указ опублікований на сайті глави держави www.president.gov.ua/documents/6412015-19560.

img164 img165

Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти з 08 по 12 лютого 2016 року у нашому закладі проводився  тиждень іноземної мови (англійської) та зарубіжної літератури. Дітям були представлені завдання не лише з програмового матеріалу, але й з елементами країнознавства.

Протягом тижня всі кабінети школи мали нові англомовні назви, що дуже зацікавило всіх учнів та працівників школи і дало змогу засвоїти нові терміни.

Протягом тижня були проведені заходи:

8 лютого – групова справа  по виготовленню валентинок «My best Valentine card») (4-9 кл.) Метою даного заходу було розвиток творчих здібностей дітей, їх самостійності та естетичного смаку.

9 лютого – з метою підвищення мотивації до навчання учнів та створення умов для самостійної роботи, для розвитку сприйняття мови на слух та стимулу до вивчення англійської мови  демонструвалися відеофільми  та мультфільми різної складності. (1-4 кл.)

10 лютого  вчитель зарубіжної літератури  Антоненко О.І. провела поетичні вікторини для учнів (8-9 кл.) «Продовж рядок», «Відгадай загаданий вірш», «Упізнай поета за віршем»

11 лютого для учнів закладу було представлено  відеоролик «Україна – мій рідний край». (Ukraine – my native land) (5-11 кл.)

12 лютого – Інтелектуальна вікторина «The wonderful world of English» (Чудовий світ англійської мови)  (9-11 кл.)

IMG_4271 IMG_4279 DSC_0236

Онлайн-тестування з англійської мови

З 16 лютого по 16 березня 2016 року  учні 10-го та 11-го класів нашого закладу пройшли онлайн-тестування з англійської мови, що проводилось на сайті видавництва «Макміллан» за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках підготовки до ЗНО-2016. Із 30 учнів старшої школи у тестуванні взяли участь 29, із яких 27 успішно впорались із поставленими завданнями.

DSC_0785 DSC_0784 DSC_0786

Вручення сертифікатів

За результатами вихідного діагностування 24 травня 2016 року учні 10-го та 11-го класів отримали Сертифікати про закінчення курсу дистанційного навчання “English with Fun”. Сертифікати за підписом тимчасово виконуючого обов’язки ректора Харківського національного університета радіоелектроніки Е.Ю.Рубіна вручали директор Центру технологій дистанційного навчання, кандидат технічних наук, доцент Віктор Іванович Каук та менеджер з благодійності кампанії Ahmad Tea London Галина Валентинівна Кочеткова.

DSC_0207 jpg 211 IMG_20160524_103659

Тиждень іноземної мови та зарубіжної літератури

З метою зацікавлення учнів у подальшому вивченні іноземних мов,  розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, поглиблення пізнавальної діяльності учнів, формування креативного мислення в дусі європейських цінностей з 12.12 по 18.12.2016 р. у закладі був проведений тиждень  іноземної мови ( англійської) та зарубіжної літератури

Протягом  п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, приймали активну участь у різних конкурсах та вікторинах. Вихованці мали змогу заочно відвідати столицю Великобританії Лондон . Під час проведення таких заходів учні дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатили свої знання про кращі твори світової класики мовою оригіналу.

Звіт про проведення Року англійської мови в закладі