20 Листопада, 2018 - Admin

2-ий день тижня початкової школи

На всій земній кулі охорона людського здоров`я є першочерговим завданням. Тому 2-ий день тижня початкової школи був присвячений охороні здоров’ю та правилам безпечної поведінки.  День був дуже насичений.  Учні 1-4-х класів взяли активну участь у виставці малюнків «Правила безпечної поведінки».

На перервах діти грали у народні рухливі ігри: «Калина», «Ой у полі перепілка…»,  «Подоляночка» та ін.  Народна мудрість говорить: «Як дитина бігає і грається, так їй і здоров’я усміхається!».  Змалечку через ігри і забави маленька людина входила у життя. Через них вона дорослішала, набувала практичного досвіду. У численних народних іграх українських дітлахів відобразилося все: історія народу, його світогляд, традиції та деталі побуту.

Рухатися, бігати, гратися означає жити. На уроках фізичної культури команда учнів 1-го класу «Сміливі!» та команда 2-го класу «Сильні!» провели спортивні змагання «Сильні! Сміливі! Спритні!». У грі учні змагалися, вчилися пізнавати одне одного, виховуються дружні стосунки, чесність, повагу, спритність, кмітливість.  Перемогу отримала команда 2-го класу «Сильні!».

Учні 2-го класу підготували виховну годину для першокласників «У країні дорожніх знаків». Другокласники розповіли про правила поведінки на вулиці, ознайомили учнів зі сигналами регулювальника та розповіли  про дорожні знаки.

Після уроків учні 1-4-х класів зустрілися на пісенному вернісажі «Українська пісня – душа народу».