12 Жовтня, 2018 - Admin

До Дня захисника України

14 жовтня, на Покрову, українці відзначають велике державне свято — День захисника України. Це прекрасна нагода зазирнути в сторінки історії та згадати не лише козаків, але й усіх, хто нині покликаний захищати нашу Батьківщину, і не лише зі зброєю в руках.

Тому, в рамках проведення декади національно-патріотичного виховання “Я –  українець!”, в закладі проведено ряд цікавих різноманітних заходів.

«Хто може бути спритнішим і розумнішим за козака? Тільки його нащадки!» . Саме такий девіз мали спортивні змаганя «Козацькі розваги» та квест-гра “Золото отамана”, які відбулися в закладі 12 жовтня.

Так під час «Козацьких розваг» право називатися найспритнішими нащадками козаків  виборювали команди 3-4 класів. Це було свято мужності, сили, козацької відваги та розуму. Учасників очікувало декілька видів змагань, у яких гідно виступили обидві команди: команда -3го класу «Котигорошки» та команда 4-го класу «Богатирі». Хлопці показували свої спортивні здібності та готувалися бути гідними захисниками Батьківщини.За підсумками змагань перемогу здобула команда 4-го класу «Боатирі».

А от право називатися найспритнішими та найрозумнішими виборювали команди 5-8 класів під час квест-гри «Золото отамана». До складу команд увійшли 6 найкмітливіших, найспортивніших учасників від кожного класу відповідно. Абсолютно всі були задіяні. Хтось демострував свої знання та вміння з навчальних предметів, хтось проявляв уважність, спритність, а хтось художньо зображував дійсність. Та головне, що ніхто не знав наперед куди іти далі і що там йому доведеться зробити. Дізнатися про це можна було із закодованих підказок, які заздалегідь замаскували по всій школі. Діти із задоволенням шукали їх, розшифровували та виконували. Продумували кожен крок.   А найголовніше, що всі завдання були пов’язані з нашою історією. То ж командний  національно-патріотичний дух змагань не раз нагадував про себе. І врешті були зібрані усі «золоті» монети. Переможцем стала команда 8-го та 5-го класу, яка отримала грамоту за І місце, а команди 6-го та 7-го класів –  за ІІ місце.

 

 

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *