2 Грудня, 2016 - Admin

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Сьогодні сучасний світ відкриває перед нами великі можливості, ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися,  потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю. Лише здорова людина приносить користь суспільству.

Але на превеликий жаль разом з прогресом на планеті впевненою ходою крокує жахлива велика проблема, яка загрожує існуванню всього людства – це  СНІД.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Це повинен знати кожен і   усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і близьких та рідних від цієї страшної інфекції.

У школі з 28.11.2016 р. по 02.12.2016 р. проходив тиждень пропаганди здорового способу життя «Молодь проти СНІДу». В рамках тижня  з учнями 3-го класу медичною сестрою Червоною Т.Є. проведена бесіда «Що треба знати про ВІЛ і СНІД». Для учнів  4-го класу – «Зупинись та подумай». В ході бесід  були переглянуті презентації «СНІД – чума XXI століття», фільм «З життя ВІЛ-інфікованого». Діалог був направлений на виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та профілактику шкідливих звичок, формування почуття відповідальності за свої дії.  А учнями 1-го та 2-го класів    було організовано виставку малюнків «Абетка СНІДу» та «Ми -за здоровий спосіб життя».

Сподіваємося, учні зрозуміли, чому необхідно вести здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до власного фізичного та психічного здоров’я .

Пам’ятайте: єдина людина, що може вберегти вас від СНІДу – це ви самі.

6gdhj7g7pog 47it-qfnyzk amml4w8blxy xj1hjd8q7fe

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *