14 Вересня, 2021 - Admin

І знову у вечірньому небі над селищем спалахують зорі-квіти….

І знову у вечірньому  небі над селищем спалахують зорі-квіти, стрімко летять  вгору і розсипом  падають до землі  …Так, це святковий салют  на честь 78 річниці визволення селища від нацистів.

Наші вихованці долучилися до масових заходів, приурочених цій знаменній даті.

В цей день  старшокласники разом з адміністрацією школи  поклали квіти до підніжжя пам’ятника солдату-визволителю у смт Нова Водолага, відвідали хутір Булахи, де так давно відбувалися жорстокі бої за рідну землю. Подякою за збережений мир стали букети троянд та чорнобривців, які діти з великою шаною принесли  до священних місць меморіального комплексу.

14 вересня одинадцятикласники завітали до своїх підшефних – 3-класників. Курило Б. та Карась В. розповіли дітям про ті страшні часи і бої, які точилися на нашій землі, ознайомили із героями Нововодолазького району , які в той час були нагороджені найвищою  нагородою.

Учні  11-го класу переглянули відеофільм  «Бій під хутором Булахи», змонтований на правдивих документальних фактах.

Віримо, що ми ніколи не зазнаємо війни, ми всі за мир і мирне співіснування! Хай буде мир!