13 Грудня, 2019 - Admin

«Щасливе дитинство»

Проблема правового захисту сім’ї і дитинства ось уже тривалий час перебуває у центрі уваги міжнародної спільноти. Особливого значення надається забезпеченню прав дітей, як частини населення, що внаслідок своєї вразливості, фізичної і розумової незрілості; потребує особливої охорони і піклування з боку батьків і суспільства. Людство зобов’язане давати дитині краще, що вона має.

Для учнів 1-4-х класів вихователями та класними керівниками, з  метою  ознайомити учнів з їхніми основними правами та обов’язками, закріпити їх в пам’яті учнів, навчати дітей вмінню захищати себе при порушенні прав дитини , було проведено ряд виховних заходів.

Діти будували «Правовий будиночок для Мальвіни», взяли участь у виставці малюнків « Я і Закон» та виховних годинах «Кожна дитина має право», «Права та обов’язки дитини».

Для першокласників соціальним педагогом була організована та проведена рольова гра «Долоньки добра».