19 Грудня, 2018 - Admin

У пошуках Святого Миколая

2018-ий рік добігає кінця.  Настає пора веселих зимових свят та розваг,  пора, коли дива стають реальністю і наступає довгоочікувана казкова. У ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Свято Миколая –  одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Традиційно  учні 1-11 класів з особливим трепетом щороку готуються до цього свята. Вони  беруть участь в складанні сценарію. Кожен мріє зіграти ту чи іншу   роль.

І ось довгоочікуване 19 грудня — день, коли діти мали змогу не лише отримати смачні та корисні подарунки від Миколая та гостей – , але й порадувати своїх батьків та гостей свята театралізованими виступами. Цього разу герої Надійка та Петрик мандрували казковими порталами у пошуках Святого Миколая. Черговий раз більша половина учнівського контингенту стали учасниками  театралізованої вистави «У пошуках Миколая». Хтось вдало зіграв роль негативних героїв, хтось- ангелів, інопланетян, казкових героїв,  інші мали змогу продемонструвати свій талант у сюжетних хореографічних постановках та вокальних композиціях.  Тож вдало підібрані ролі, яскраві костюми, декорації, музичне оформлення створило атмосферу гарного святкового настрою.