14 Лютого, 2019 - Admin

Учись у дружбі жити

Друг — це найкраще, що в тебе може бути,
і найкраще, чим можеш бути ти.
Дуглас Пейджест

Саме під таким гаслом минув день 14 лютого 2019 року для учнів 5-го класу нашого закладу. Сонячний ранок налаштував дітей на позитив: вони обмінялися посмішками, побажаннями вдалого дня та гарного настрою. Під час уроків хлопці перетворилися на справжніх джентльменів: поступалися місцем, носили дівчатам портфелі та говорили слова ввічливості. Дівчата дарували їм посмішки та активно готувалися до свята. У колективі панувала  атмосфера дружби та доброзичливості. Хочеться наголосити на тому, що п’ятикласники   завжди поважають одне одного, але цього дня їхнє спілкування було по-особливому теплим.

Свято — це завжди веселий настрій, розваги та сюрпризи. Семе це чекало учнів після уроків.  Ведучі Осауленко Поліна та Бондаренко Таїсія  добре підготувалися. На учнів чекали оригінальні конкурси, запальні танці, пісні, фантастичне дефіле та море жартів. П’ятикласники  обмінювалися позитивними емоціями  та валентинками. Постійно лунав щирий та гучний сміх.  По закінченню свята діти отримали сюрприз від батьків: різноманітні солодощі.

Сподіваємося,  учні цей день запам’ятають надовго.