20 Листопада, 2020 - Admin

Україна – країна нескорених

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Напередодні відзначення чергової річниці революційних подій, для учнів 6-го класу класним керівником Семенюрою Л.П. та вихователем Кассич Л.А. була проведена виховна година «Україна – країна нескорених». Також діти виготовили тематичний плакат для участі у шкільній виставці. Ми маємо шанувати Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у наших домівках , не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.