21 Листопада, 2018 - Admin

Третій день Тижня початкової школи

Третій день Тижня початкової школи пройшов під гаслом: “Відкрити в кожній  людині творця, поставити її на шлях  самобутньої  творчої, інтелектуально повнокровної праці — це завдання стає нині першочерговим у практичній роботі”.

Учні 4 класу провели майстер-клас для першокласників. Вони навчали малят складати кольорові аплікації, допомагати один одному.

Виховну годину “Шану творцю віддає юних творців покоління” учні 3 класу присвятили 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського.  Гостями були другокласники. Активними учасниками стали: Бондаренко Сергій, Борисенко Артем, Білоброва Лілія, Маленченко Злата, Карбань Єлизавета.  Діти переглянули інсценізовані твори В.О.Сухомлинського: «Який слід повинна залишати людина на землі?», «Втрачений день», «Камінь».

В творчій майстерні «Чарівна ниточка» діти створювали ляльки-обереги з ниток.

Разом з учителем іноземної мови учні створювали власне Родинне дерево.