19 Листопада, 2019 - Admin

Сторінками минулого

«Історія – це міст, який з’єднує минуле із сучасним і  вказує нам шлях у майбутнє»

19 листопада учні 5-7-х класів нашого закладу, разом з вчителем історії Семенюрою Л.П., змістовно провели час, відвідавши  музей Бойової слави КЗ «Нововодолазький районний будинок культури» та музейну кімнату «Свята спадщина» Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості.

Завітавши до музею Нововодолазького РБК,учні поринули в минуле нашого селища. Екскурсовод  познайомив дітей з музейною експозицією  та розповів про  героїчні сторінки життя нашого народу під час Другої світової війни.

Гостинно зустріли учнів в Нововодолазькому БДЮТ, де провели для гостей закладу оглядову екскурсію навчальними кабінетами. Особливе враження справила на дітей екскурсія, яку провела для них керівник народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Коваль О.В. Знайомство з експонатами, історією створення, у якій зібрані унікальні експонати зі всієї Слобожанщини (предмети сільськогосподарської праці, домашнього вжитку, зразки традиційних ремесел), викликали безліч питань та зацікавлення історією свого краю.